brattvaag

brattvaag

KIM JEST RENIFEROWA?

Mieszkam na wyspie. Bywa, że woda leje się z nieba, deszcz pada poziomo, a wiatr chce urwać głowę. Ale gdy wyjdzie słońce, woda w fiordzie zaczyna mienić się kolorami, czas staje w miejscu. Tu w pełni czuję, że JESTEM. W Norwegii bywałam wcześniej jako turystka, od jesieni 2011 tu jest mój dom.

Na blogu piszę o godnych odwiedzenia zakątkach Norwegii - także tych mniej znanych. Blog to także skrawki naszego emigracyjnego życia. To zapiski przede wszystkim dla naszych dzieci. Ale nie tylko.

Zapraszam!

Reniferowa

środa, 4 czerwca 2014

(193) O blogu

Miałam plan,by mój blog był kameralnym miejscem odwiedzanym przez bliskich mi ludzi. Nie tylko tych, których znam z pozablogowego życia.
Grono czytelników rośnie - zupełnie niespodziewanie i ku mojej wielkiej uciesze. Poznaje Was dzięki Waszym komentarzom, widzę podobną do mojej wrażliwość. Świadomość, że komuś poza mną to moje pisanie się przydaje, daje mi ogromną satysfakcję!

Blog to moja nisza w cyberprzestrzeni tu i teraz.
Blog to ślad po mnie kiedyś, gdy mnie nie będzie.

Dlatego nie upubliczniam swoich danych. Nie zawsze odpowiadam na pytania, jakie pojawiają się w komentarzach. Bo wiele informacji o życiu w Norwegii można znaleźć poza moim blogiem. To w trosce o ekonomię słowa;)


Pozdrawiam, ha det bra!
Reniferowa

1 komentarz:

  1. Droga Reniferowo (proszę wybaczyć brak "P.", ale jesteśmy prawdopodobnie rówieśnikami, po za tym przyjemność czytania Twoich opowieści bardzo zbliża ...). Bardzo brak mi nowych treści, mam nadzieję, że nie jest to spowodowane jakimikolwiek problemami, a tylko jeszcze głębszym zapatrzeniem się w piękno Norwegii. Pomimo nieznanych mi powodów zawieszenia Twojej blogerskiej działalności proszę nie rezygnuj - masz dar zwięzłych mądrych treści i żyjesz prawdopodobnie w jednym z najpiękniejszych miejsc ... Masz obowiązek (ha ha ha ) dzielenia się z innymi, a zwłaszcza z tymi, którzy chcieliby, ale nie mogą. Proszę o dalsze piękno Norwegii ...

    OdpowiedzUsuń